Přístupové systémy (RFID), čipový přístup

RFID je zkratka pro Radio Frequency Identification (radiofrekvenční identifikace). RFID je bezdotyková automatická identifikace sloužící k přenosu a ukládání dat pomocí elektromagnetických vln. V praxi se využívá ke kontrole vstupu a identifikaci osob, ve výrobních závodech k monitorování pohybu a značení výrobků, dále k označování zboží proti krádeži v obchodech.

Široké využití nachází právě v kontrole vstupu do bytových domů, garáží a kanceláří.

Jako identifikátor slouží drobná plastová klíčenka (přívěsek), nebo plastová karta. Je též možné použití samolepícího identifikátoru (tagu), který se může umístit například na jiné médium, mobilní telefon, oblíbený přívěšek a pod.

Dodáváme bezdotykový vstupní system RFID značek TESLA, SIB, JABLOTRON.

Čtecí antenu (čtečku) je možné umístit samostatně u vstupních dveří, nebo (v určitých případech) přímo do zvonkového tabla.

Z pohledu bytových domů se častěji řeší finančně méně náročná varianta bez záznamu historie přístupů, možná je i varinta kontroly 1 - 4 vstupů z jedné ústředny, se záznamem událostí.

 

Ústředny pracují v offline nebo online režimu, nemusí tedy být pernamentně připojeny k PC, což snižuje náklady na provoz zařízení.

Náklady na pořízení přístupového systemu závisí na rozsahu dodávky a počtu identifikačních medií.

 

MONTUJEME SAMOZAMYKACÍ ZÁMKY  - BERA, ISEO, GU, ASSA ABLOY

MECHANICKÉ, ELEKTROMECHANICKÉ, MOTORICKÉ

 

Pro kontrolu vstupu bytového domu je obzvláště vhodná extrémě odolná bezkontaktní čtečka SIB KM2EM1. Dodává se v provedení antivandal, tělo ze zinkové slitiny, krytí IP68, vodotěsná, etrémně odolná proti vanadalismu, paměť pro 10000 uživatelů, přepínací relé 3A, administrace dálkovým ovladačem nebo admin kartou, typ identifikátoru EM 4100 a kompatibilní (klíčenka, karta, tag), čtecí vzdálenost 4-8 cm, nastavení doby sepnutí relé 1-99s... 

 

Vstup do nového E-SHOPU zde.

 

Pro více informací prosím využijte kontaktní formulář.

 

Krátké video ukazující funkci čipového přístupu:

Fotogalerie: Vstupní RFID systemy

Novinky

Rozšíření a zpřehlednění sekce Vstupní dveře

25.07.2013 19:42
Rozšířili jsme pro Vás Nabídku vstupních dveří a oken. Více zde...        

Hliníkové a nerez zábradlí

24.03.2013 12:58
Nově rozšiřujeme nabídku o hliníková a nerezová zábradlí pro balkony a lodžie. Jedná se o zakázkovou výrobu na míru, stejně jako u ocelových zábradlí. Tyto výrobky pocházejí od našich partnerů a splňují všechna bezpečnostní kriteria pro montáž na vícepatrové objekty. V žádném případě se nejedná o...

Rozšíření nabídky RFID systemů

15.03.2013 08:44
Zařadili jsme do nabídky bezdotykový vstupní RFID system českého výrobce TECHFASS. Vstup do nového E-SHOPU zde.  

Nová webová prezentace

25.02.2013 18:43
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. Pokusíme se vám zde nabídnout více informací, přehlednější fotogalerii a kontaktní formulář pro přímou komunikaci.    
<< 1 | 2